عصر نیر | پیام تبریک سردار عدل هاشمی پور در پی انتخاب شهردار ده
امروز پنج شنبه ۶ آذر ۱۳۹۹ و ساعت ۱۰:۳۴ دقیقه می باشد.
طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۹ | ساعت انتشار : ۱۹:۴۷ | کد خبر : 4505 • پیام تبریک سردار عدل هاشمی پور در پی انتخاب شهردار ده

   پیام  تبریک سردار عدل هاشمی پور در پی  انتخاب شهردار دهدشت عصر نیر؛ آنچه که در این زمینه در شهر دهدشت، پس از استعفای شهردار سابق رخ داد موجبات نگرانی شهروندان و عدم استیفای مطالباتشان را در پی داشته است که امید به جبران و جلب رضایت مردم با انتخاب اخیر اعضای محترم شورای شهر […]
   پیام  تبریک سردار عدل هاشمی پور در پی  انتخاب شهردار دهدشت

  عصر نیر؛

  آنچه که در این زمینه در شهر دهدشت، پس از استعفای شهردار سابق رخ داد موجبات نگرانی شهروندان و عدم استیفای مطالباتشان را در پی داشته است که امید به جبران و جلب رضایت مردم با انتخاب اخیر اعضای محترم شورای شهر دهدشت فراهم شده است.پیام تبریک سردار هاشمی پور در پی انتخاب شهردار دهدشت

  بسم الله الرحمن الرحیم

  بی شک، مدیریت و ساماندهی شهری از نیازمندی های اولیه و مطالبات به حق مردم و از وظایف ذاتی شورای هر شهری است.
  عصر نیر: آنچه که در این زمینه در شهر دهدشت، پس از استعفای شهردار سابق رخ داد موجبات نگرانی شهروندان و عدم استیفای مطالباتشان را در پی داشته است که امید به جبران و جلب رضایت مردم با انتخاب اخیر اعضای محترم شورای شهر دهدشت فراهم شده است.

  برادر ارجمند جناب آقای مهندس احسان تابش نژاد
  سلام علیکم
  فلسفه مسئولیت و توفیق خدمتگزاری، موهبتی الهی و فرصتی برای رفع مشکلات مردم و خذمت صادقانه به آنان است که به لطف خداوند و حسن نظر اعضای محترم شورای شهر، نصیب جنابعالی بعنوان شهردار دهدشت گردیده است.
  حسن خلق و مردمداری در سایه توانمندی، سابقه ی ارزشمند و درخشان فنی و اجرایی در کنار تخصص و تعهد جنابعالی، امیدواری به اجرای امورات زیر ساختی و توسعه شهری را نوید می دهد..
  رجاء واثق دارم در مدت زمان اندک باقی مانده از دوران مسئولیتی شورای شهر، منشأ تحولات خیر خواهید بود و بهره مندی و رضایت مردم فراهم می آید ان شاءالله.
  صمیمانه تبریک عرض می نمایم و مزید توفیقات به همراه سلامتی و سربلندی برای جنابعالی و اعضای محترم شورای شهر را از خداوند سبحان مسئلت دارم.
  به ضرورت امر، توجه جدی و بیش از پیش مسئولان استانی در رأس استاندار محترم را خواهانم.

  عدل هاشمی پور

  نظرات کاربران در مورد "پیام تبریک سردار عدل هاشمی پور در پی انتخاب شهردار ده"
  
 •