عصر نیر | پیام تبریک مدیر فروشگاه بزرگ پوشاک دلباز به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس
امروز پنج شنبه ۶ آذر ۱۳۹۹ و ساعت ۱۰:۵۳ دقیقه می باشد.
طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹ | ساعت انتشار : ۱۷:۰۴ | کد خبر : 4414 • پیام تبریک مدیر فروشگاه بزرگ پوشاک دلباز به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس

  پیام تبریک مدیر فروشگاه بزرگ پوشاک دلباز به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس سید مصطفی دلباز مدیر فروشگاه بزرگ پوشاک دلباز در پیامی هفته دفاع مقدس را تبریک گفتند متن پیام دکتر کریم همتی بدین شرح است: عصر نیر” پایان شهریور ماه بازتاب خاطرات آغاز هشت سال دفاع مقدس است. روزهایی که ذره ذره خاک […]
  پیام تبریک مدیر فروشگاه بزرگ پوشاک دلباز به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس

  سید مصطفی دلباز مدیر فروشگاه بزرگ پوشاک دلباز در پیامی هفته دفاع مقدس را تبریک گفتند

  متن پیام دکتر کریم همتی بدین شرح است:

  عصر نیر”

  پایان شهریور ماه بازتاب خاطرات آغاز هشت سال دفاع مقدس است. روزهایی که ذره ذره خاک میهن اسلامی مان، سربلندی ملتی را شهادت می دهد که سرافرازانه در مقابل دنیای کفر و استکبار، مقاوم تر از کوه ایستادگی نموده و بر بلندای قله ی افتخار، بیرق آزادگی را به اهتزاز درآوردند.

  دفاع مقدس، نام آشناترین واژه در قاموس حماسه های عزت آفرین ایران، نمادی از فرزانگی ملت سرفرازی است که خاطرات دلاوری های آن، در تاریخ شکوهمند این دیار به یادگار خواهد ماند.

  هفته دفاع مقدس يادآور ايثار و استقامت راد مردان و شير زناني است كه در لبيك به فرمان امام و مقتداي خويش در دفاع از كيان آب و خاك نظام مقدس جمهوري اسلامي جانفشاني نموده و حماسه هاي ماندگاري را بر برگ هاي زرين انقلاب اسلامي ثبت كردند.

  دفاع مقدس از طرفی زمینه ساز فرهنگ مقدسّی شد که طریق اتّصال به ملکوت را هموار کرد یکی از ثمرات بزرگ دفاع مقدس، فرهنگ سازی است که بنیانهای ارزشمندی را در جامعه نهادینه ساخت و از سویی دیگر دفاع مقدس، اسلام را احیا کرد.

  اینجانب با گراميداشت ياد و خاطره رشادت ها و دلاور مرديهاي تمامي شهيدان گرانقدر ،رزمندگان و ايثارگران بدينوسيله مراتب تهنيت و تبريك خويش را به مناسبت اين ايام غرور آفرين ابراز نموده و از خداوند متعال سربلندي ايران اسلامي و توفيقات روز افزون مردم شريف استان کهگیلویه و بویر احمد به ويژه ايثارگران ، جانبازان و نيروهاي مسلح قهرمان را در پرتو منويات رهبر عظيم الشان انقلاب و فرماندهي معظم كل قوا حضرت آيت اله خامنه اي (مد ظله العالي) مسئلت مي نمائيم.

  نظرات کاربران در مورد "پیام تبریک مدیر فروشگاه بزرگ پوشاک دلباز به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس"
  
 •