عصر نیر | پیام فرماندار کهگیلویه بمناسبت گرامیدات هفته دفاع مقدس
امروز پنج شنبه ۶ آذر ۱۳۹۹ و ساعت ۱۱:۰۱ دقیقه می باشد.
طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ | ساعت انتشار : ۱۸:۱۳ | کد خبر : 4408 • پیام فرماندار کهگیلویه بمناسبت گرامیدات هفته دفاع مقدس

  پیام فرماندار کهگیلویه بمناسبت گرامیدات هفته دفاع مقدس هشت سال دفاع مقدس غنی ترین میراث معنوی و درخشان ترین بخش تاریخ انقلاب اسلامی است بگونه ای که بعد از گذشت سه دهه از نمایش صلابت و مقاومت ملت ایران امروز الگویی جدید در مبارزات ملت های آزاده علیه استکبار جهانی پدید اورده است. عصر نیر” […]
  پیام فرماندار کهگیلویه بمناسبت گرامیدات هفته دفاع مقدس

  هشت سال دفاع مقدس غنی ترین میراث معنوی و درخشان ترین بخش تاریخ انقلاب اسلامی است بگونه ای که بعد از گذشت سه دهه از نمایش صلابت و مقاومت ملت ایران امروز الگویی جدید در مبارزات ملت های آزاده علیه استکبار جهانی پدید اورده است.

  عصر نیر”

  پیام فرماندار کهگیلویه به مناسبت گرامیدات «هفته دفاع مقدس » به شرح زیر میباشد:


  بسم اله الرحمن الرحیم

  دفاع مقدس نماد قدرت ایمان ،حقانیت و پایداری پیروز ملت ایران است ،یادآور روزهای حساس و سرنوشت ساز و سرشار از حماسه و سلحشوری فرزندان امت اسلامی است .
  این روزها تداعی جانفشانی جوانمردان رشید و پاک سرشتی است که با آگاهی و درک والا غرور ملی پایان ناپذیری را برای ملت ایران به ارمغان آوردند .

  بی شک هشت سال دفاع مقدس غنی ترین میراث معنوی و درخشان ترین بخش تاریخ انقلاب اسلامی است بگونه ای که بعد از گذشت سه دهه از نمایش صلابت و مقاومت ملت ایران امروز الگویی جدید در مبارزات ملت های آزاده علیه استکبار جهانی پدید اورده است.

  بنابر این نهادینه سازی و بازتعریف راه، منش و اندیشه شهدا ، و انتقال فرهنگ پایداری ،ایثار و شهادت برای نسل جوان امروز که حال و هوای دفاع مقدس را ندیده اند و درک نکرده اند رسالت سنگینی برای ما در این مسیر و همان
  اثبات توانمندی انقلاب اسلامی است .

  اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره تمامی شهدای گرانقدر ،رزمندگان و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس ؛فرا رسیدن این مناسبت را به ملت بزرگ ایران بویزه مردم شریف شهرستان کهگیلویه ،خانواده معظم شهدا ،ایثارگران و جانبازان سرافراز تبریک و تهنیت عرض می نمایم و از خداوند متعال سربلندی ایران اسلامی را مسالت می نمایم .

  عليرضا اتابک

  فرماندان شهرستان کهگیویه

  نظرات کاربران در مورد "پیام فرماندار کهگیلویه بمناسبت گرامیدات هفته دفاع مقدس"
  
 •