عصر نیر | جوابیه متن “هم هیاهو هم واقعیت”از اذعان به هیاهو تا متوسل شدن به دروغ
امروز شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹ و ساعت ۰۰:۳۹ دقیقه می باشد.
طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۹ | ساعت انتشار : ۰۵:۳۱ | کد خبر : 4325 • جوابیه متن “هم هیاهو هم واقعیت”از اذعان به هیاهو تا متوسل شدن به دروغ

  جوابیه متن “هم هیاهو هم واقعیت”از اذعان به هیاهو تا متوسل شدن به دروغ ضرب المثل آسمان ریسمان به هم بافتن را فکر می کردیم مختص به قصه هاست اما در جوابیه شان به عینه مشاهده نمودیم و خیالمان از بابت بودنش راحت شد.  بی شک، پاسخ دادن به یک مطلب بخصوص نقد صحیحی که […]
  جوابیه متن “هم هیاهو هم واقعیت”از اذعان به هیاهو تا متوسل شدن به دروغ

  ضرب المثل آسمان ریسمان به هم بافتن را فکر می کردیم مختص به قصه هاست اما در جوابیه شان به عینه مشاهده نمودیم و خیالمان از بابت بودنش راحت شد. 

  بی شک، پاسخ دادن به یک مطلب بخصوص نقد صحیحی که انتظار میرود چراغ راهی برای آینده باشد نیازمند مطالعه چند باره ی آن است اما وقتی در جواب به آن به دروغ آشکار متوسل شده است بخوانیم حدیث مفصل

  عصر نیر”

  مطلع کلام و تیتر جوابیه ای که با اذعان به هیاهو آغاز می گردد سیاهی پایانش دور از تصور و انتظار نیست.

  از آمار سخن رانده و ضرورت یادگیری برای آنانی که نقد صحیحی را به مثابه ی دو دو تا چهارتا عنوان کرده اند. تا دم زدن از تخصص در آمار که نه انگار مدرس آن بلکه انگار مؤلف و مدوّن آمار است غافل از اینکه آمار مبتنی بر تحلیل داده های موجود است که جوابیه و انتاج ارائه شده نه تنها تهی از این است بلکه کاملاً از واقعیت نیز تهی و مصداق فرار از موضوع و پاک کردن صورت مسئله است.

  ضرب المثل آسمان ریسمان به هم بافتن را فکر می کردیم مختص به قصه هاست اما در جوابیه ای که داده است به عینه مشاهده اش نمودیم و خیالمان از بابت بودنش راحت شد. 

  بی شک جواب دادن به یک مطلب بخصوص نقد صحیحی که انتظار میرود چراغ راهی برای آینده باشد نیازمند مطالعه چند باره ی آن است که وقتی در جوابیه ی آن به دروغ آشکار متوسل شده است بخوانیم حدیث مفصل.

  در کجای آن نقد گفته شده آمار ۹۲ درصد را وزیر اعلام نمود!!!؟

  در ثانی تفاوت زمانی بین آمار ارائه شده از سوی سردار هاشمی پور و جناب محمدی مدیرکل وزارت راه چندین ماه است که غافل از فاصله ی زمانی دچار اشتباه محاسباتی نیز شده است و از تفاوت آماری بعنوان انتاجی قوی و یک کشف بزرگ استناد نموده است.!!!

  توضیح مطلب به زبان سلیس و عامیانه: وقتی حاج هاشمی نمایندگی را پذیرفت پیشرفت کلی پروژه قریب به ۴۵ درصد بود که سهم نمایندگی طویل المدت جناب موحد کمتر از ۱۰ درصد بوده است.

  در دوره ۴ ساله هاشمی پور با ۵۵ درصد پیشرفت به ۹۰ درصد رسید نیاز به هیچ صغری و کبری و فلسفه بافی و خیالپردازی و مجادله ای هم نیست.

  ۳۰۶ را ۳۶ درصد خواندن نزدیک ترین توجیه و قوی ترین احتمال بروز آن اشتباه فاحش است و نیازی به آسمان ریسمان به هم بافتن نیست.

   خدای به فریادمان برسد.

  احسان رضایی

  نظرات کاربران در مورد "جوابیه متن “هم هیاهو هم واقعیت”از اذعان به هیاهو تا متوسل شدن به دروغ"
  
 •