عصر نیر | سردار عدل هاشمی‌پور حضورش را در انتخابات آینده مجلس اعلام کرد / شکستم را پذیرفتم / من به خاطر این فرهنگ شکست خوردم
امروز پنج شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹ و ساعت ۱۵:۴۴ دقیقه می باشد.
طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۹ | ساعت انتشار : ۰۷:۳۴ | کد خبر : 3967 • سردار عدل هاشمی‌پور حضورش را در انتخابات آینده مجلس اعلام کرد / شکستم را پذیرفتم / من به خاطر این فرهنگ شکست خوردم

  سردار عدل هاشمی‌پور حضورش را در انتخابات آینده مجلس اعلام کرد / شکستم را پذیرفتم / من به خاطر این فرهنگ شکست خوردم اولین جلسه شورای اداری استان کهگیلویه و بویراحمد سال ۹۹، به ریاست حسین کلانتری استاندار و با حضور نمایندگان مجلس شورای اسلامی (عدل هاشمی پور، غلامرضا تاجگردون) معاونین استاندار، فرمانداران و مدیران […]
  سردار عدل هاشمی‌پور حضورش را در انتخابات آینده مجلس اعلام کرد / شکستم را پذیرفتم / من به خاطر این فرهنگ شکست خوردم

  اولین جلسه شورای اداری استان کهگیلویه و بویراحمد سال ۹۹، به ریاست حسین کلانتری استاندار و با حضور نمایندگان مجلس شورای اسلامی (عدل هاشمی پور، غلامرضا تاجگردون) معاونین استاندار، فرمانداران و مدیران دستگاه‌های دولتی استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.

  عصرنیر”اولین جلسه شورای اداری استان کهگیلویه و بویراحمد سال ۹۹، به ریاست حسین کلانتری استاندار و با حضور نمایندگان مجلس شورای اسلامی (عدل هاشمی پور، غلامرضا تاجگردون) معاونین استاندار، فرمانداران و مدیران دستگاه‌های دولتی استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.
  به گزارش عصر نیر ، در این جلسه که صبح امروز (پنجشنبه ۱ خرداد ماه ۹۹) در سالن حکیم جرجانی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج برگزار شد، عدل هاشمی پور نماینده فعلی شهرستان‌های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده اظهار کرد: خدا را بابت همه نعمت‌ها شاکریم، از همه مسئولان که برای مقابله با کرونا تلاش کردند، تشکر می‌کنم. از آقای تقوی نژاد معاون وزارت بهداشت که ۴ میلیارد تومان برای شهرستان‌های چهار گانه کهگیلویه بزرگ گذاشتند، تشکر می‌کنم. از مسئولان علوم پزشکی، کادر درمانی و به ویژه از مردم تشکر می‌کنم.
  وی سالروز فتح خرمشهر را تبریک می گویم، اظهار کرد: امام فرمودند که خرمشهر را خدا آزاد کرد که در دل این فرمایش حضرت امام حرف‌های زیادی نهفته است. یعنی هر کاری که ما انجام می‌دهیم، خدا انجام می‌دهد و ما خیال می‌کنیم که خودمان انجام می‌دهیم و هر کاری که انجام می‌دهیم نباید دچار غرور شویم.
  در ادامه عدل هاشمی پور خطاب به مدیران حاضر در جلسه شورای اداری، گفت: عزیزان من، خودتان می دانید که من یک آدم اجرایی هستم. شما شاهد هستید که در طول ۴ سال هیچ مزاحمت ایجاد نکردیم، به هیچ مدیرکل تماسی نگرفتم که رئیس دفترتان کیست؟ و با هیچ فرمانداری تماس نگرفتم که بخشدار شما کیست؟ اما خوب این فرهنگ غلط را در استان پیاده کردند و اگر بنده شکستم را پذیرفتم، به همین دلیل بود که من این فرهنگ را نداشتم. بیشتر این فرهنگ در استان کهگیلویه و بویراحمد حاکم است. اگر اینطور نبود سرنوشت ما این نبود. اگر از فرصت‌ها استفاده می‌کردیم، سرنوشت ما اینها نبود.
  وی افزود: این استان، استاندار، معاون سیاسی و ارزیابی و ارزشیابی دارد. و فرماندار را باید طبق پروتکل‌هایی انتخاب شود، چرا من باید یک سال عمرم را بگذارم که چه کسی فرماندار شود. پس چگونه می‌توانستم بروم دنبال سد آبریز و دیگر سدها.
  هاشمی پور گفت: من خون دل‌ها خوردم، ذره به ذره این پروژه را مدیریت کردم که امروز روستاهای دور افتاده قلعه رئیسیاز نعمت گاز برخوردار شدند. من فقط به دنبال کارهای عمرانی و اجرایی بودم.
  وی در ادامه تلویحاً حضورش را در انتخابات آینده مجلس (دوازدهم) اعلام کرد و گفت: اگر در آینده بیایم چه موفق شوم و چه موفق نشوم نجات کهگیلویه بزرگ در این کارهاست. [کارهای عمرانی].

  خبر تکمیل می‌شود….

   

  نظرات کاربران در مورد "سردار عدل هاشمی‌پور حضورش را در انتخابات آینده مجلس اعلام کرد / شکستم را پذیرفتم / من به خاطر این فرهنگ شکست خوردم"
  
 •