عصر نیر | به پایان آمد این دفتر، خدمت همچنان جاریست/ عید آمد و مردم بهمئی عیدی را از سردار هاشمی پور گرفتند/ برق رفع مشکل می شود
امروز پنج شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹ و ساعت ۱۵:۲۲ دقیقه می باشد.
طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ | ساعت انتشار : ۱۴:۵۸ | کد خبر : 3356 • به پایان آمد این دفتر، خدمت همچنان جاریست/ عید آمد و مردم بهمئی عیدی را از سردار هاشمی پور گرفتند/ برق رفع مشکل می شود

  به پایان آمد این دفتر، خدمت همچنان جاریست/ عید آمد و مردم بهمئی عیدی را از سردار هاشمی پور گرفتند/ برق رفع مشکل می شود. عدل هاشمی‌پور گفت: خط انتقال فشارقوی برق شهرستان بهمئی به اتمام رسید؛ مردم در فصل گرما از این نعمت استفاده خواهند کرد و دیگر نگران نوسانات برقی و افت ولتاژ […]
  به پایان آمد این دفتر، خدمت همچنان جاریست/ عید آمد و مردم بهمئی عیدی را از سردار هاشمی پور گرفتند/ برق رفع مشکل می شود.

  عدل هاشمی‌پور گفت: خط انتقال فشارقوی برق شهرستان بهمئی به اتمام رسید؛ مردم در فصل گرما از این نعمت استفاده خواهند کرد و دیگر نگران نوسانات برقی و افت ولتاژ نباشند.

  به گزارش عصر نیر”نماینده مردم شهرستان‌های کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی در واپسین لحظات سال ۱۳۹۸ نیز در توسعه زیرساختی منطقه فروگذار نیست.
  در پی تلاش‌های «عدل هاشمی‌پور» مبنی بر توسعه‌ی منطقه و پیگیری مطالبات عمومی مردم، بتن‌های پیش‌ساخته مربوط به زیرساخت‌های پست برق فشارقوی شهرستان بهمئی که حدود ۱۲ سال است که مردم منتظر احداث و اجرای آن هستند در محل ایجاد پست مستقر شدند.
  عدل هاشمی‌پور در این ‌باره گفت: خط انتقال فشارقوی برق شهرستان بهمئی به اتمام رسید و پست آن نیز در حال ساخت است که پیشرفت قابل قبولی دارد و این امکاناتی که در محل مستقرشده‌اند مربوط به زیرساخت‌ها برای نصب پست است.
  هاشمی پور تأکید کرد: به حول قوه الهی تا ابتدای تابستان و مردم در شروع فصل گرما از این نعمت استفاده خواهند کرد و دیگر نگران نوسانات برقی و افت ولتاژ نباشند.
  نایب‌رئیس کمیسیون انرژی در رابطه با اقدامات انجام‌شده در تحقق این مهم اظهار داشت: لازم می‌دانم از حسن نیت و حمایت وزیر نیرو، کلانتری استاندار، حائری معاون وزیر نیرو در صنعت برق، متولی زاده مدیرعامل شرکت توانیر، دشتی بزرگ، مدیرعامل شرکت توزیع برق استان کهگیلویه و بویراحمد، مدیرعامل شرکت توزیع برق استان خوزستان، مدیر اداره برق شهرستان بهمئی و مشاور پیمانکاران طرح صمیمانه تشکر و قدردانی کنم.

   

  نظرات کاربران در مورد "به پایان آمد این دفتر، خدمت همچنان جاریست/ عید آمد و مردم بهمئی عیدی را از سردار هاشمی پور گرفتند/ برق رفع مشکل می شود"
  
 •