عصر نیر | آن را که حساب پاک باشد از محاسبه چه باک باشد
امروز دوشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۹ و ساعت ۱۸:۴۲ دقیقه می باشد.
طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ | ساعت انتشار : ۰۵:۳۴ | کد خبر : 3173 • آن را که حساب پاک باشد از محاسبه چه باک باشد

  آن را که حساب پاک باشد از محاسبه چه باک باشد مصادف با چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ، مردم قدرشناس و انقلابی یکی از روستاهای بزرگ و ایلیاتی کهگیلویه که تا قبل از انقلاب اسلامی با محرومیتها متعددی دست و پنجه نرم می کردند . به گزارش عصر نیر” انقلاب اسلامی […]
  آن را که حساب پاک باشد
  از محاسبه چه باک باشد

  مصادف با چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ، مردم قدرشناس و انقلابی یکی از روستاهای بزرگ و ایلیاتی کهگیلویه که تا قبل از انقلاب اسلامی با محرومیتها متعددی دست و پنجه نرم می کردند .

  به گزارش عصر نیر”

  انقلاب اسلامی با محرومیتها متعددی دست و پنجه نرم می کردند .
  با پشت سر گذاشتن تمامی آن مشکلات طاقت فرسا زیر چتر محرومیت زدایی انقلاب اسلامی به شکرانه سالگرد انقلاب اسلامی ؛ اقدام به برگزاری جشن انقلاب در روستای کلایه و دعوت از نماینده حوزه انتخابیه خود در مجلس شورای اسلامی نمودند .
  در همین راستا و باتوجه به در پیش بودن دوم اسفندماه و یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ، و با توجه به اینکه نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی هم یکی از کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی می باشد و بعنوان سخنران میهمان ضیافت جشن انقلاب در روستای کلایه بودند.
  تیم رسانه ای یکی از کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی که علی رغم سالها حضور کاندیدای خود در مجلس شورای اسلامی هیچگونه کارنامه قابل ارائه و قابل دفاعی برای توجیح حضور خود در این دوره از انتخابات برای مردم ندارند . و خود را بازنده قطعی انتخابات پیش رو می دانند .
  با آسمان و ریسمان بهم بافتن و از کاه کوه ساختن برای شکست دادن و از میدان خارج کردن خادم واقعی مردم در خانه ملت به هر حربه ای متوسل می شوند .
  به نحوی که رسانه نماینده از پیش بازنده با متوسل شدن به فضای مجازی و شانتاژ رسانه ای و تخریب و افترا از هر موقعیتی برای ضربه زدن به خادم خستگی ناپذیر مردمان شریف کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی نهایت استفاده را می کنند .
  کما اینکه بیش از چهل سال از عمر پربرکت نظام مقدس جمهوری اسلامی گذشته است و در طول این چهل سال اقصی نقاط کشور به هر نحوی در مسیر پیشرفت ، توسعه و سازندگی قرار گرفته اند .
  ولی متاسفانه ضرب آهنگ این پیشرفت و توسعه در برخی نقاط کشور از جمله کهگیلویه بزرگ به دلیل سوء مدیریت و نداشتن قدرت چانه زنی مدیران و برخی نمایندگان شهرستان کهگیلویه بزرگ تا قبل از ورود سردار هاشمی پور به عنوان نماینده کهگیلویه بزرگ به خانه ملت یکسان و یکنواز نبوده است .
  ورود هاشمی پور به عنوان نماینده کهگیلویه بزرگ به خانه ملت را باید رنسانس پروژه های بزرگ و بیشمار عمرانی ، ارتباطی و اشتغالزایی دانست .
  پروژه هایی که علاوه بر آغاز مسیر طولانی توسعه و آبادانی کهگیلویه بزرگ نقش پررنگ و قابل تحسینی دراشتغال خیل عظیم جوانان و فارغ التحصیلان دانشگاهی و کند کردن روند مهاجرت مردم از کهگیلویه بزرگ داشته اند .
  ولی متاسفانه و در کمال ناباوری ؛ دنیا پرستی ، قدرت طلبی و سیری ناپذیری رقیب از پیش بازنده ِ سردار هاشمی پور و توسل به فضای آلوده ، احساسی و هیجانی مجازی از عکس سازی و فیلم سازی گرفته تا کَلکهای انتخاباتی دیگر به هر نحوی بدنبال مانع تراشی ، سنگ اندازی و کُند کردن قطار توسعه و عمران کهگیلویه بزرگ هستند .
  قطاری که پس از گذشت سه دهه توقف در ایستگاه متروکه محرومیت ، مظلومیت ، بی رونقی ، بیکاری ومهاجرت توسط حاج عدل هاشمی پور نایب رئیس کمیسیون انرژی و رئیس کمیته نفت گاز و پتروشیمی به حرکت در آمده هستند .
  آری !
  کسانی که کهگیلویه بزرگ و پیر و جوانش را در طول سی سال گذشته تا لبه پرتگاه و قعر چاههای بی پایان فقر و محرومیت برده اند .
  امروز چنان از نام سردار هاشمی پور و پروژه های محرومیت زدائیش هراسان و بیمناک هستند که برای نشستن بر صندلی سبز بهارستان به هر قیمتی با ساز و دهُل کردن یک ضیافت نهار ایلیاتی و تصویر سازی دروغین و خباثت بار رسانه ای از هر ترفندی برای از ریل خارج کردن قطار توسعه کهگیلویه بزرگ استفاده می کنند .

  با تشکر .
  م . علیپور ./

  نظرات کاربران در مورد "آن را که حساب پاک باشد از محاسبه چه باک باشد"
  
 •