عصر نیر | *نشست رئیس ستاد بانوان سردار هاشمی پور در اقصی نقاط کهگیلویه؛ از سرآسیاب و شیتاب و ایدنک تا لنده*
امروز چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ و ساعت ۱۸:۳۲ دقیقه می باشد.
طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۸ | ساعت انتشار : ۱۸:۲۴ | کد خبر : 3137 • *نشست رئیس ستاد بانوان سردار هاشمی پور در اقصی نقاط کهگیلویه؛ از سرآسیاب و شیتاب و ایدنک تا لنده*

  *نشست رئیس ستاد بانوان سردار هاشمی پور در اقصی نقاط کهگیلویه؛ از سرآسیاب و شیتاب و ایدنک تا لنده* حماسه سازی زنان در همایشی که سخنران از میان زنان است، حاضران زنان سرافراز و سربلند روستاهای مختلف کهگیلویه ای هستند؛ این زنان اند که انتخابات را کلید می زنند، مدیریت می کنند، خط و نشان […]
  *نشست رئیس ستاد بانوان سردار هاشمی پور در اقصی نقاط کهگیلویه؛ از سرآسیاب و شیتاب و ایدنک تا لنده*

  حماسه سازی زنان در همایشی که سخنران از میان زنان است، حاضران زنان سرافراز و سربلند روستاهای مختلف کهگیلویه ای هستند؛ این زنان اند که انتخابات را کلید می زنند، مدیریت می کنند، خط و نشان می کشند و به سردار سازندگی آری می گویند.
  تصاویر جلسات متعدد بانوان در روستانهای شیتاب، سرآسیاب، ایدنک و شهرستان لنده می باشد که با حضوری باشکوه به استقبال انتخابات می روند.
  دکتر مینا عبادالهی مدرس دانشگاه و رئیس ستاد بانوان سردار هاشمی پور در این جلسات به نقش برجسته و متعدد بانوان و حضور بانوان در انتخابات می گوید. این انتخابات و نقش زنان در زمره اولین انتخابات هایی است که زنان نقش چشمگیری در آن پذیرفته اند چرا که می خواهند نقش بپذیرند و مطالباتی دارند.
  در این نشست ها نیز مطالبات بانوان توسط زنان کهگیلویه ای بیان و مطالباتشان طرح و ثبت شد تا با دستان و حمایت های بی دریغ مشاور امور بانوان سردار هاشمی پور و حمایت سردار هاشمی به مطالبات بحق زنان پرداخته شود.

   

  به روایت تصویر

  نظرات کاربران در مورد "*نشست رئیس ستاد بانوان سردار هاشمی پور در اقصی نقاط کهگیلویه؛ از سرآسیاب و شیتاب و ایدنک تا لنده*"
  
 •