عصر نیر |  بیعت مجدد و قیام مردم لنده در حمایت از سردار سازندگی+تصاویر
امروز چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ و ساعت ۱۶:۵۲ دقیقه می باشد.
طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۸ | ساعت انتشار : ۱۵:۳۵ | کد خبر : 3134 •  بیعت مجدد و قیام مردم لنده در حمایت از سردار سازندگی+تصاویر

   بیعت مجدد و قیام مردم لنده در حمایت از سردار سازندگی+تصاویر عدل هاشمی پور امروز در قیام لنده حضور یافت،این حضور ازانجا مهم است که لنده تا قبل از هاشمی پور به دیار فراموش شده معروف بود و حتی در برخی دوره های انتخابات مجلس شورای اسلامی بی تفاوت بودند. به گزارش عصر نیر” سردار […]
   بیعت مجدد و قیام مردم لنده در حمایت از سردار سازندگی+تصاویر

  عدل هاشمی پور امروز در قیام لنده حضور یافت،این حضور ازانجا مهم است که لنده تا قبل از هاشمی پور به دیار فراموش شده معروف بود و حتی در برخی دوره های انتخابات مجلس شورای اسلامی بی تفاوت بودند.

  به گزارش عصر نیر”

  سردار عدل هاشمی پور با دعوت  شخصیت ها و طوایف مختلف لنده در نشست های هم اندیشی شرکت و بر  پیمان ناگسستنی خود با مردم شهرستان اولی ها  در خدمت رسانی و عمل به وعده های داده شده تاکید نمود.

  هاشمی پور خطاب به مردم قیام لنده گفت:هر جا که برای خدمت ورود کردم عده ای نگذاشتند اما وقتی خداو دعای خیر مردم  با انسان باشد پیروزی محقق و اهداف مشترک اگر چه به سختی ولی در نهایت بدست می آید.

  وی گازرسانی به چهارراه ال طیب   لنده را به خاطر کارشکنی برخی دارای تاخیردانست وگفت مردم باید بدانند که این طرح در ۲۰روز به سرانجام می رسد.

  هاشمی پور خطاب به رقیب انتخاباتی خود بدون نام بردن تصریح کرد:بنده شما را یاری کردم و کمکت کردم حالا هم شما باید مرا یاری کنی .

  نماینده مردم شهرستان های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده گفت: پروژه های فاضلاب شهری لنده، بیمارستان لنده، جاده تشان به لنده، گازرسانی به قیام، شیتاب، چهار راه آل طیب و روستاهای تابعه از مهمترین پروژه های شهرستان لنده  هستند که با تامین اعتبار عملیات اجرایی آنها  شروع و یا به بهره برداری رسیده اند که  این وعده هایی است که به مردم قبل از انتخابات داده شده بود.

  وی تاکید کرد مسیر چهارراه ال طیب به لنده برای اتصال به خوزستان هموار و به پیمانکار نیز پیش بینی های  لازم داده شده است.

  هاشمی پور گفت:بااین منطقه غریبه نیستم وافتخارمیکنم تنها در این چندروز انتخابات به منطقه قیام نیامده ام بلکه در چهارسال گذشته درکنار شمابوده ام.

  عدل هاشمی پور در دیگر نشست های هم اندیشی مردم لنده گفت: آنچه امروز به عنوان یکی از مهمترین راهبردهای ما در این شهرستان مطرح می شود بحث خروج از بن بست لنده با تفکر جهادی و انقلاب به همراه برنامه ریزی است.

  کاندیدای نمایندگی مردم در کهگیلویه بزرگ  گفت: دهه فجر سرآغاز یکی از مهمترین انقلاب های عصر معاصر است که دستاوردهای آن امروز ایران اسلامی را به یکی از مهمترین و تاثیر گار ترین کشورهای منطقه تبدیل کرده است.

  وی افزود عزت و عظمت امروز انقلاب اسلامی مرهون تفکر انقلابی و ولایی نیروهای خدومی است که در جهت صیانت و حفاظت از دستاوردهای عظیم این انقلاب لحظه ای دست از تلاش و کوشش برنداشته اند.

  نماینده مردم شهرستان های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده تصریح کرد: در طول چهار دهه از عمر پرخیر و برکت انقلاب اسلامی شاهد تلاش ها زیادی برای رفع محرومیت از دل روستاها و بخش های مختلف این استان هستیم که حقیقتا به نسبت دوران ستم شاهی اصلا قابل قیاس نیست ولی به دلیل عمق محرومیت ها باید تلاش ها و همت مسئولان دو چندان شود و با روحیه جهادی و انقلابی مطالبات مردمی در حوزه های مختلف عمرانی، توسعه ای ، زیر بنایی و اقتصادی پیگیری شود.

  کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی کهگیلویه بزرگ تصریح کرد: عمق محرومیت ها در کهگیلویه بزرگ به دلیل گستردگی حوزه جغرافیایی تعدد روستاها واقعا زیاد است که لازم است همه با روحیه ای مضاعف به دنبال رفع مشکلات و چالش های فرارو باشیم.

  هاشمی پور افزود: شهرستان لنده از جمله شهرستان های است که دارای منابع عظیم معدنی و سرمایه های انسانی فرهیخته ای است که نیازمند اکتشاف و بهره برداری است لذا بحث توجه به مهمترین اولویت های این شهرستان همواره به عنوان مطالبه عمومی مطرح بوده است.

  وی تاکیدکرد: این فرصت های طلایی که با هزاران سختی به دست می آید را نباد از دست بدهیم ، یه روزی من هم مثل شما جوان بودم و باید بدانیم جوانیمان را کجا داده انده و به برکت خون همین شهدا در سایه امنیت و آرامش زندگی می کنیم و باید به این امنیت افتخار کنیم.

  نماینده مردم شهرستان های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده تصریح کرد: یکی از مهمترین مباحثی که در طی چهار سال گذشته به عنوان یکی از مهمترین و محوری ترین کارهای که می توانست به خروج از بن بست این شهرستان کمک کند بحث احداث محور ارتباطی لنده –تشان است .

  وی گفت: این محور ادامه محور یاسوج –پاتاوه است که در آینده استان های اصفهان، کهگیلویه وبویراحمد و خوزستان را به همدیگر متصل خواهد کرد.

  هاشمی پور افزود: ضرورت توجه به این محور و نقش مهم آن در توسعه حمل و نقل ، کاهش مسیر ارتباطی ، کاهش میزان مخاطرات و تلفات جاده ای و کاهش هزینه سوخت و وقت مردم از شاخه های مهم این محور ارتباطی است.

  نماینده مردم شهرستان های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده تصریح کرد: تلاش های زیادی برای احداث جاده لنده-تشان صورت گرفته که طول مسیر موجود بیش از ۱۳۷کیلومتر است که با اجرای این طرح ۹۵کیلومتر از طول مسیر کاهش می یابد و این محور از سمت شرق به محور پاتاوه –دهدشت و در ادامه به محور لیکک –جایزان، امیدیه، بندر امام خمینی(ره) متصل می شود.

  وی افزود: یقین دارم این پروژه قبل از زمان موعد به نتیجه برسد به شرطی که با هم بسازیم و تحمل همدیگر را داشته باشیم چرا که امروز شاهد فرار نخبگان از استان هستیم که
  به یک معضل تبدیل شده است.

  هاشمی پورگفت:نساختن ها باعث عقب ماندگی است و لنده را باید با هم بسازیم تا به پیشرفت برسیم، جاده لنده به تشان می تواند راهگشای معدن فسفات نیز باشد که بحث جاده این مسیر راهگشای خیلی از مشکلات دیگر شهرستان خواهد بود که اتصال این جاده شهرستان بهمی نیز از بن بست خارج می شود.

  کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی کهگیلویه بزرگ تصریح کرد: هرکجا نام عدل هاشمی پور برای پیگیری یک پروژه و طرحی در میان باشد هزاران موشک یالستیک وخمپاره، آر پی جی در سایت های مشخص و معلوم الحال روانه بنده می شود که خدارا شاکرم که بدنم را ضد گلوله ساخته است تا افتخار نوکری مردم را در کارنامه دوران خدمتی خویش داشته باشم.

  وی افزود: از همه کسانی که از ابتدای انقلاب اسلامی تا کنون برای مردم قدمی برداشته اند باید صمیمانه تشکر کنیم ولی ای کاش تلاش ها مضاعف تر بود و کمتر به دنبال حواشی و مسائل سیاسی بودیم تا بتوانیم نوکری این مردم را داشته باشیم.

  کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی کهگیلویه بزرگ تصریح کرد: به همه آقایون هم اصلاحاتی و هم اصول گرا اعلام کردم هردو جریان شما را قبول ندارم چرا که همه کار و کاسبی است و برای مردم فایده ندارد و اگر داشت در طول ۴۰سال گذشته داشته است و همه زیر چتر ولایت هستیم و تنها با اتحاد است که می توانیم لنده را بسازیم و امیدواریم نخبگان و فرهیختگان این فضا را تعویض کنند تا در مسیر توسعه قرار بگیریم.

  وی گفت: تنها افتخار بنده سرباز نظام و مقام معظم رهبری بودن و خادم و نوکر مردم بودن است که در طول دوران خدمتی ام در حوزه های مختلف همواره این را به اثبات رسانیده ام و اگر مردم باز هم اعتماد کنند امیدواریم خادم و نوکری این مردم را بتوانیم تا جان در بدن داریم انجام دهیم.

  هاشمی پور اظهارکرد: امروز اعتقاد داریم که مردم ما بصیر هستند و خوب می دانند چه کسانی را انتخاب کنند که قطعا حضور و مشارکت آنان در انتخابات به عنوان یک سرمایه اجتماعی برای نظام است حضوری حماسی خواهند داشت.

   

        

  صدای جنوب

  نظرات کاربران در مورد " بیعت مجدد و قیام مردم لنده در حمایت از سردار سازندگی+تصاویر"
  
 •