عصر نیر | اقدام ماندگاری که رسانه ای نشد”احداث سه هزار و پانصد منزل مسکونی در استان با تلاش نمایندگان استان ….
امروز چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ و ساعت ۱۷:۲۵ دقیقه می باشد.
طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۸ | ساعت انتشار : ۱۵:۱۶ | کد خبر : 3087 • اقدام ماندگاری که رسانه ای نشد”احداث سه هزار و پانصد منزل مسکونی در استان با تلاش نمایندگان استان ….

  اقدام ماندگاری که رسانه ای نشد”احداث سه هزار و پانصد منزل مسکونی در استان با تلاش نمایندگان استان …. با حضور دکتر نوبخت کلنگ احداث سه هزار و پانصد منزل مسکونی برای مناطق محروم استان به شکل نمادین در روستای نهضت اباد به زمین زده شد. عصر نیر” در مورد این پروژه مهم گفته میشود […]
  اقدام ماندگاری که رسانه ای نشد”احداث سه هزار و پانصد منزل مسکونی در استان با تلاش نمایندگان استان ….

  با حضور دکتر نوبخت کلنگ احداث سه هزار و پانصد منزل مسکونی برای مناطق محروم استان به شکل نمادین در روستای نهضت اباد به زمین زده شد.

  عصر نیر”

  در مورد این پروژه مهم گفته میشود از اساس نام استان در بین استان های که قرار بود منازل احداث شوند نبود ولی تلاش همزمان نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی باعث شد در ابتدا دو هزار واحد و سپس با پیگیری جدی نمایندگان هزار و پانصد واحد دیگر به استان اختصاص یابد.
  دکتر نوبخت معاون رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه با اشاره به این موضوع گفت : اختصاص این منازل مسکونی به استان با تلاش نمایندگان مردم بود و انشالله تا سال اینده همین موقع باید به بهره برداری برسند.

  این اقدام ماندگار عدل هاشمی پور ،غلام تاجگردون و غلام محمد زارعی می تواند برای محرومین استان کمک‌بزرگی باشد.
  گفتنی است مبلغ تسهیلات این واحدها ۶۵ میلیون تومان است که ۲۵ میلیون آن بلا عوض و بقیه ان با سود ۴ درصد در مدت زمان ۱۵ سال پرداخت می شود.

  نظرات کاربران در مورد "اقدام ماندگاری که رسانه ای نشد”احداث سه هزار و پانصد منزل مسکونی در استان با تلاش نمایندگان استان …."
  
 •