عصر نیر | اقدامات عمرانی کهگیلویه طی 4 سال اخیر بی نظیر بود/اجرای 8 هزار میلیارد تومان پروژه در کهگیلویه/
امروز چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ و ساعت ۱۶:۴۴ دقیقه می باشد.
طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ | ساعت انتشار : ۱۴:۰۹ | کد خبر : 3046 • اقدامات عمرانی کهگیلویه طی ۴ سال اخیر بی نظیر بود/اجرای ۸ هزار میلیارد تومان پروژه در کهگیلویه/

  به گزارش عصر نیر، عدل هاشمی‌پور امروز در آیین افتتاح مسکن بازسازی شده روستای نهضت آباد اظهار داشت: پروژه‌های عمرانی که در حوزه انتخابیه کهگیلویه کلید خورده است طی۴۰ سال گذشته بی‌نطیر بود. نماینده مردم کهگیلویه در مجلس افزود: پروژه‌هایی با اعتبار هشت هزار میلیارد تومان در حال اجراست که تکمیل آنها تحول عظیمی در […]
  به گزارش عصر نیر، عدل هاشمی‌پور امروز در آیین افتتاح مسکن بازسازی شده روستای نهضت آباد اظهار داشت: پروژه‌های عمرانی که در حوزه انتخابیه کهگیلویه کلید خورده است طی۴۰ سال گذشته بی‌نطیر بود.

  نماینده مردم کهگیلویه در مجلس افزود: پروژه‌هایی با اعتبار هشت هزار میلیارد تومان در حال اجراست که تکمیل آنها تحول عظیمی در این شهرستان‌ ایجاد خواهد کرد.

  هاشمی‌پور گفت: نیروگاه برق پادوک و آبرسانی به چهار شهر با ۲۰۰ میلیارد تومان از جمله پروژه‌های مهم در حال اجرا است.

  وی با بیان اینکه سد آبریز حرکت خوبی بود و امید در مردم بوجود آورده است، تصریح کرد: ۴۰ سال زمین‌های کشاورزی در مجاورت رودخانه مارون تشنه بودند.

  هاشمی‌پور اضافه کرد: انتطار دارم آقای نوبخت نسبت به اجرای این سد به وزیر نیرو تأکید داشته باشد و نگذارند امید این مردم به یأس مبدل شود.

  وی باند اضطراری دهدشت را از دیگر پروژه‌های شهرستان نامید و گفت: این پروژه برای اولین بار در بودجه سال ۹۸ دیده شد و چهار میلیارد تومان اعتبار به آن اختصاص یافت.

  وی با بیان اینکه احداث این باند سفر مسؤولان و مقامات کشوری به شهرستان را تسهیل خواهد کرد اعتبار لازم برای تکمیل آن را ۱۵ تا ۲۰ میلیارد تومان برآورد کرد و خواستار تأمین بودجه مورد نیاز شد.

  نظرات کاربران در مورد "اقدامات عمرانی کهگیلویه طی ۴ سال اخیر بی نظیر بود/اجرای ۸ هزار میلیارد تومان پروژه در کهگیلویه/"
  
 •