عصر نیر | اسامی کامل تایید شدگان انتخابات در سه حوزه انتخابیه استان ؛ رقابت تاجگردون با حسینی ، بهرامی با چهره ها و بازی تمرینی اصولگریان در کهگیلویه
امروز دوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۹ و ساعت ۲۳:۰۱ دقیقه می باشد.
طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
  • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۸ | ساعت انتشار : ۱۵:۲۶ | کد خبر : 3021



  • اسامی کامل تایید شدگان انتخابات در سه حوزه انتخابیه استان ؛ رقابت تاجگردون با حسینی ، بهرامی با چهره ها و بازی تمرینی اصولگریان در کهگیلویه

    اسامی کامل تایید شدگان انتخابات در سه حوزه انتخابیه استان ؛ رقابت تاجگردون با حسینی ، بهرامی با چهره ها و بازی تمرینی اصولگریان در کهگیلویه رئیس ستاد انتخابات استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: در مجموع در سه حوزه انتخابیه این استان ۴۴ داوطلب توسط شورای نگهبان تایید صلاحیت شدند. عصر نیر” احد جمالی”، افزود: […]




    اسامی کامل تایید شدگان انتخابات در سه حوزه انتخابیه استان ؛ رقابت تاجگردون با حسینی ، بهرامی با چهره ها و بازی تمرینی اصولگریان در کهگیلویه

    رئیس ستاد انتخابات استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: در مجموع در سه حوزه انتخابیه این استان ۴۴ داوطلب توسط شورای نگهبان تایید صلاحیت شدند.

    عصر نیر”

    احد جمالی”، افزود: از ۴۲ نفر داوطلب ثبت نامی در حوزه انتخابیه کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده ۲۰ داوطلب تایید صلاحیت شده‌اند.وی اظهارکرد: در حوزه انتخابیه گچساران و باشت از ۱۵ نفر داوطلب ثبت نامی ۹ نفر تایید صلاحیت شده اند.رئیس ستاد انتخابات استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: در حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا از ۲۶ نفر داوطلب ثبت نام شده نیز ۱۵ نفر داوطلب صلاحیت آن‌ها مورد تایید قرار گرفته است. «سید علی صفدر فروزنده»، مسئول کمیته روابط عمومی و تبلیغات انتخابات بویراحمد و دنا در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، اسامی تایید شدگان قطعی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا را تا تاریخ ۱۳ بهمن ماه ۹۸ به شرح ذیل اعلام کرد:

    ۱۵ نفر تایید صلاحیت که دو نفر با تغییر حوزه به تهران سر جمع تایید شدگان شهرستان بویراحمد تاکنون ۱۳ نفر ثبت شده است.

    سید احسان عسکری و محمدکاظم رحمانی موخر تایید صلاحیت و تغییر حوزه به تهران دادند.

    اسامی تایید صلاحیت شدگان:

    ۱- رحیم سبحان زاده

    ۲- نادر منتظریان

    ۳- حمید واحدی نژاد

    ۴- سید شکرالله امامی

    ۵- کیان دهراب پور دولت آباد

    ۶-غلام محمد زارعی

    ۷- محمد بهرامی سیف آباد

    ۸- سید دانیال دانشی

    ۹- مهدی روشنفکر

    ۱۰- محمود رضوان خو

    ۱۱ – محسن شایگان

    ۱۲- جمشید صفری دولت آباد

    ۱۳- احسان قنواتی

    بنا بر این گزارش تا کنون ۹ نفر رد صلاحیت و ۲ نفر عدم احراز از مجموع داوطلبان ثبت نام شده در حوزه مرکزی انتخابیه بویراحمد و دنا ثبت شده است.

    همچنین «علی خوان پایه»، فرماندار شهرستان گچساران ، اسامی تایید شدگان قطعی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه گچساران و باشت را به شرح ذیل اعلام کرد:

    ۱- نوذر بزمی

    ۲- بهنام همتی

    ۳- سیدقدرت الله حسینی بحرینی

    ۴- غلامرضا تاجگردون

    ۵- زهره فولادی وندا

    ۶- میلاد گرجی زاده

    ۷- هومان عسکری

    ۸- اردلان زینل زاده

    ۹- مجید حسینی

    “علیرضا اتابک”، فرماندار شهرستان کهگیلویه نیز ، اسامی تایید شدگان قطعی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده را به شرح ذیل اعلام کرد:

    ۱ محسن آرمین

    ۲ علی اهنود

    ۳ امیرحسین برخه

    ۴ رحمان ترحم مند

    ۵ پروین دانشور

    ۶ حجت الاسلام سید عبدالله دانشی

    ۷ سید مرتضی راستاد

    ۸ علیرضا سجادی

    ۹ سپهدار عبدپور

    ۱۰ نعمت الله فردوس

    ۱۱ علی اصغر فلاحتی حسین آباد

    ۱۲ حمید محنایی

    ۱۳ حجت الاسلام سید محمد موحد

    ۱۴ عسکر میثاقیان ——-تغییر حوزه به شهرستان بهبهان استان خوزستان

    ۱۵ سید فرزاد نجات نیا

    ۱۶ ایمان نرمیان

    ۱۷ عدل هاشمی پور

    ۱۸ امیر همتی نژاد

    ۱۹ عنایت واحدی منش

    ۲۰ سید خداداد کشاورز

    گفتنی است که در روز ۲۲ بهمن ماه اسامی قطعی نامزدها به فرمانداری‌های مراکز حوزه انتخابیه اعلام خواهد شد و روز ۲۳ بهمن نیز توسط هیات‌های اجرایی مراکز حوزه انتخابیه آگهی نامزدهای قطعی منتشر خواهد شد و ۲۴ بهمن تبلیغات رسمی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی آغاز خواهد شد.

    نظرات کاربران در مورد "اسامی کامل تایید شدگان انتخابات در سه حوزه انتخابیه استان ؛ رقابت تاجگردون با حسینی ، بهرامی با چهره ها و بازی تمرینی اصولگریان در کهگیلویه"
    
  •