عصر نیر | شکوه حضور در «پس رش»| چاروسا هم فتح شد+تصاویر
امروز چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ و ساعت ۱۷:۴۲ دقیقه می باشد.
طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۸ | ساعت انتشار : ۱۷:۳۰ | کد خبر : 2977 • شکوه حضور در «پس رش»| چاروسا هم فتح شد+تصاویر

  به گزارش عصر نیر،سردار عدل هاشمی پور امروز با حضور در روستای پس رش از توابع بخش چاروسا در همایش همدلی هواداران شرکت کرد. مردم فهیم و قدرشناس منطقه چاروسا در دعوت و پذیرش سردار هاشمی پور گوی سبقت را از همدیگر می ربودند به گونه ای که مردان با غیرت، زنان شرافتمند خاصه جوانان، […]
  به گزارش عصر نیر،سردار عدل هاشمی پور امروز با حضور در روستای پس رش از توابع بخش چاروسا در همایش همدلی هواداران شرکت کرد.

  مردم فهیم و قدرشناس منطقه چاروسا در دعوت و پذیرش سردار هاشمی پور گوی سبقت را از همدیگر می ربودند به گونه ای که مردان با غیرت، زنان شرافتمند خاصه جوانان، نوجوانان و نونهالانش از مرد و زن بدون هماهنگی قبلی، خود جوش و مشتاقانه با حضور در کنار جاده هلهله کنان پذیرای سردار هاشمی پور در منزل خویش گردیدند.

  امروز مردم خوشحال از بابت فرارسیدن ایام الله دهه مبارکه فجر و سالروز ورود تاریخی حضرت امام(ره) پایبندی خود به نظام مقدس جمهوری اسلامی را به منصه ی ظهور گذاشته و مراتب قدرشناسی خود از خدمتگزارشان را نیز به خوبی به نمایش گذاشتند.

  سردار هاشمی پور این همایش کم سابقه را همزمان با نواختن زنگ انقلاب با حضور بر گلزار مطهر شهید سید خدامراد آهسته آغاز و ضمن گرامی داشت مقام شامخ شهید و شهادت، با مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و منویات نظام مقدس جمهوری اسلامی تجدید بیعت نمود.

  در این سفر کم نظیر مردم شریف روستاهای: کمردوغ، آبله، بی سیدون، امامزاده سید محمود (ع)، چال کلاغ، کلاب، علیا و سفلی، موشمی علیا و سفلی، پس رش، له حوض، دالون، دولاب شیرین، دولاب تلخ، دره شوره، قلعه بنی، پاتاوه، چم لپو، المور و الگن که بعضا هر کدام از جمله شهر قلعه رئیسی در چند نقطه نشست های باشکوه مردمی انجام شد که نهایتا تا پاسی از شب ادامه داشتند.

  نقاط اوج این روز به یادماندنی و ویرانگر، همایش بی نظیر سادات امامزاده میرسالار (ع) در روستای پس رش و پیوستن لیدرهایی با سابقه ی ۲۰ ساله از اردوگاه رقیب به سردار هاشمی است.

  سردار عدل هاشمی پور در جمع پرشور مردم چاروسا با اشاره به بداخلاقی‌های انتخاباتی در کهگیلویه گفت: در یک سخنرانی گفتم ۱۲۰ میلیون متر مکعب آب از سد مارون برای پشت سد ۵۰ میلیون متر معکب برای صنعت، ۵۰ میلیون متر مکعب برای چنگلوا و سوق و مابقی را به سایر نقاط تخصیص می دهم آمدند صحبت ها را قیچی و میلیون را به تومان تعبیر و در فضای مجازی منتشر کردند.

  هاشمی پور با زننده خواندن چنین رفتارهایی افزود: مسیر را به کدام سمت و سو می برند؟

  وی خطاب به رقیب انتخاباتی گفت: اگر برایتان این دور مهم است تا کار ثواب کنم کنار بروم خداحافظی کنم بماند برای شما ولی آیا واقعا سیر خواهی شد؟

  کاندیدای انتخابات مجلس در حوزه کهگیلویه بیان داشت: بگذارید نوکری کنیم برای مردم بعد از من هم یک جوانتر بیاید نوکری کند.

  وی ادامه داد: تو پدری می کردی باید ۱۰ نماینده تا الان پرورش می دادی .

  حاج عدل هاشمی پور با بیان اینکه مزاحم می شوند نمیگذارند به مردم خدمت کنم گفت: من تشنه قدرت نیستم سیر مسؤولیت ام.

  وی افزود: به برکت نظام اسلامی فرمانده گردان، تیپ، ستاد مهندسی بودم شهردار بودم ، در سدسازی، مترو، تونل، راهسازی پتروشیمی، اوقاف و.. بودم اجازه دهید با ارتباطات چند کار اساسی شروع کنم.

  هاشمی پور با اشاره به واکنش ها نسبت به اجرای پروژه ها گفت: باند اضطراری فرودگاه را شروع کردم موشک زدنند که چرا؟ فسفات چرام را شروع می کنم موشک می زنند! دست بردارید از این رفتارها.

  وی در پایان گفت: دعا کنیم خداوند دین و دنیای ما را نگه دارد و عاقبت ما را بخیر کند.

   

   

   

  نظرات کاربران در مورد "شکوه حضور در «پس رش»| چاروسا هم فتح شد+تصاویر"
  
 •