عصر نیر | اسامی کاندیدهای تایید صلاحیت شده کهگیلویه وبویر احمد اعلام شد
امروز چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ و ساعت ۱۷:۲۵ دقیقه می باشد.
طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۸ | ساعت انتشار : ۱۶:۲۳ | کد خبر : 2971 • اسامی کاندیدهای تایید صلاحیت شده کهگیلویه وبویر احمد اعلام شد

  اسامی کاندیدهای تایید صلاحیت شده کهگیلویه وبویر احمد اعلام شد اسامی کاندیدهای تایید صلاحیت شده کهگیلویه وبویراحمد اعلام  شد. عصر نیر”در فضای مجازی خبرهای مبنی بر رد و یا تایید صلاحیت نامزدها مطرح می‌شود که جمالی این صحبت‌ها را شایعه دانست و گفت: لیست‌ها را وزارت کشور به تدریج ارسال می‌کند. به گزارش عصر نیر، […]
  اسامی کاندیدهای تایید صلاحیت شده کهگیلویه وبویر احمد اعلام شد

  اسامی کاندیدهای تایید صلاحیت شده کهگیلویه وبویراحمد اعلام  شد.

  عصر نیر”در فضای مجازی خبرهای مبنی بر رد و یا تایید صلاحیت نامزدها مطرح می‌شود که جمالی این صحبت‌ها را شایعه دانست و گفت: لیست‌ها را وزارت کشور به تدریج ارسال می‌کند.
  به گزارش عصر نیر، احد جمالی معاون سیاسی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: بر اساس پیگیری‌های انجام گرفته و تماس‌هایی که ما با ستاد مرکزی انتخابات کشور داشتیم، وزارت کشور به تدریج لیست استان‌ها را ارسال می‌کند و لیست استان کهگیلویه و بویراحمد، فارس  و برخی استان‌های دیگر هنوز ارسال نشده است.
  وی در پاسخ به سئوالی مبنی بر اینکه آیا به دلیل رد صلاحیت برخی از چهره‌های شاخص استان وزارت کشور از ارائه لیست خودداری می‌کند، اظهار کرد: همچنین چیزی صحت ندارد و شایعات همیشه هست، نظرها پیرامون تأیید صلاحیت‌ها مثبت است.

  به گزارش عصیر نیر، دقایقی پیش (۱۲ بهمن ماه ۹۸) یک منبع مطلع به خبرنگار ما ، گفت: تنها شکرالله امامی نامزد انتخابات مجلس حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا و هومان عسکری به لیست تایید صلاحیت های استان اضافه شدند.
  امامی دقایقی پیش (۱۲ بهمن ماه ۹۸) در گفت‌وگو با کبنا ضمن تأیید خبر تأیید صلاحیت خود، گفت: ان شاء الله به منظور گرم شدن انتخابات و مشارکت حداکثری انتخابات اقدام خواهیم کرد و هیچ گونه جبهه گیری در انتخابات ندارم.
  نستور درخشنده پور، شاپور رمضانی، اردوان ایزدپناه، رضا دهبانی پور و علی کامرانی نیز در این مرحله از انتخابات هم تأیید صلاحیت نشدند. آنها باز هم فرصت دارند که شکایت خود را به هیئت نظارت بر انتخابات ارائه دهند. لیست نهایی تأیید صلاحیت شدگان ۲۴ بهمن ماه ۹۸ از سوی شورای نگهبان اعلام می‌شوند.
  به گزارش عصر نیر، در حال حاضر در حوزه انتخابیه گچساران و باشت، اردلان زینل زاده، سید قدرت حسینی، هومان عسکری و غلامرضا تاجگردون در این مرحله به عنوان ۴ گزینه مطرح با هم رقابت می‌کنند.
  در حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا؛ محمد بهرامی،نادر منتظریان، غلام محمد زارعی و مهدی روشنفکر به عنوان گزینه‌های شاخص با هم رقابت می‌کنند.
  در حوزه انتخابیه کهگیلویه بزرگ، عدل هاشمی پور و سید محمد موحد نیز به عنوان نامزدهای شاخص با هم رقابت خواهند کردند. در کنار اینها جوانانی همچون امیرحسین برخه هم تلاش خواهند کرد.”

  نظرات کاربران در مورد "اسامی کاندیدهای تایید صلاحیت شده کهگیلویه وبویر احمد اعلام شد"
  
 •