عصر نیر | حمایت های ادامه دار از سردار هاشمی پور/ اعلام حمایت بی دریغ سادات امامزاده علی(ع) +تصـاویر
امروز پنج شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹ و ساعت ۱۵:۵۱ دقیقه می باشد.
طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۸ | ساعت انتشار : ۰۷:۴۶ | کد خبر : 2630 • حمایت های ادامه دار از سردار هاشمی پور/ اعلام حمایت بی دریغ سادات امامزاده علی(ع) +تصـاویر

  حمایت های ادامه دار از سردار هاشمی پور/ اعلام حمایت بی دریغ سادات امامزاده علی(ع) +تصـاویر محوریت و تأثیر گذاری کمی و کیفی سادات جلیل القدر امامزاده علی (ع) در مناسبات مختلف اجتماعی به ویژه حوزه سیاسی در استان کهگیلویه و بویراحمد و حتی استان های مجاور، بر کسی پوشیده نیست. عصر نیر” طبیعی است […]
  حمایت های ادامه دار از سردار هاشمی پور/ اعلام حمایت بی دریغ سادات امامزاده علی(ع) +تصـاویر

  محوریت و تأثیر گذاری کمی و کیفی سادات جلیل القدر امامزاده علی (ع) در مناسبات مختلف اجتماعی به ویژه حوزه سیاسی در استان کهگیلویه و بویراحمد و حتی استان های مجاور، بر کسی پوشیده نیست.

  عصر نیر”

  طبیعی است که معدود افرادی از این طایفه بزرگ سلیقه ی متفاوتی داشته و مسیر سیاسی دیگری انتخاب نمایند.
  ناگفته پیداست قلت هرگز مبین کثرت نیست و تبلیغات حباب گونه در این زمینه برای اهل فن که جه عرض کنم حتی در نزد افکار عمومی نه تنها قابل پذیرش نیست بلکه نتیجه معکوس دارد و نشان دهنده ی ضعف و ترس و شکست.
  مواضع سیاسی سادات جلیل القدر به ویژه در مخالفت با نماینده ادوار به مواضع سیاسی اتخاذ شده و عملکرد ضعیف و متقابلانه ی وی در دوران نمایندگی اش بر می گردد که خودش بیش از دیگران بر آن آگاه است اگرچه اظهر من الشمس است.
  وقتی صحبت از عملکرد به میان می آید و مورد سؤال و خطاب قرار می گیرد نه تنها حرفی برای گفتن ندارد بلکه در کمال تعجب می گوید مافات مضی.!!!


  در یک کلام سادات معتقد به خدمت فراگیر و پیگیر زیر ساخت ها و امورات عام المنفعه هستند و آنانی که علیرغم سکانداری طویل المدت در این عرصه و زمینه رفوزه شده اند پس جایگاهی ندارند و لذا دست و پا زدن قطعا پایین تر رفتن و نهایتا غرق شدن است.

  نظرات کاربران در مورد "حمایت های ادامه دار از سردار هاشمی پور/ اعلام حمایت بی دریغ سادات امامزاده علی(ع) +تصـاویر"
  
 •